Тіло масою 5 кг. Визначте значення потенціальної енергії тіла при піднятті цого на висоту 25 м за 20 хв
- 13.08.2017 04:52
- Физика
Ответы и объяснения 2
m = 5 кг
g = 9,8 ≈ 10
Ep - ?
Решение:
Ep = mgh = 10 × 25 × 5 = 1250 (Дж)
Ответ: 1250 Дж.
- 14.08.2017 23:53