Визначте час, необхідний для покриття сталевої деталі з площею поверхні 400 см2 шаром хрому завдовшки 36 мкм. Електроліз проходить при силі стуму 16 А. Електрохімічнийй еквівалент хрому дорівнює 0,18. 10-6 кг/Кл
- 18.11.2017 01:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
Рассчитаем объем слоя хрома:
V = S·h = 400·10⁻⁴·36·10⁻⁶ = 1,44 ·10⁻⁶ м³
2)
Рассчитаем массу хрома. Плотность хрома 7200 кг/м³
m = ρ·V = 7200·1,44·10⁻⁶ = 1,04·10⁻² кг
3)
Запишем закон Фарадея:
m = k·I·t
отсюда время:
t = m / (k·I) = 1,04·10⁻² / (0,18·10⁻⁶·16) ≈ 3 600 с или t = 1 час.
- 19.11.2017 07:19