Для дослідженя капілярних явищ взяли дві капілярні трубки , діаметр першої двічі менший за діаметр другої. Порівняйте висоту рідини в капілярах?
- 14.06.2018 13:04
- Физика
Ответы и объяснения 1
С учетом формулы h1/h2=d2/d1=2
h1>h2 в два раза
- 15.06.2018 17:26