За який час автомобіль рухаючись з постійним прискоренням 1,6 м/с, збільшить свою швидкість з 11 м/с до 19 м/с?
- 02.04.2017 13:24
- Физика
Ответы и объяснения 1
v0=11 м/с
a=1,6 м/с2
t=?
t=(v-v0)/a=8 м/с / 1,6 м/с2=5 с.
- 03.04.2017 19:12