У провіднику з опором 2 Ом приєднаному до джерела з е.р.с., що дорівнює 1.1 В, проходить струм 0.5 А. Якою буде сила струму при короткому замиканні?
- 25.06.2018 09:19
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
I=E/(R+r)
r=E/I - R=1.1/0.5 - 2=0.2 Ом
Iкз=E/r=1.1/0.2=5.5 A
=========================
- 26.06.2018 08:28