Який заряд потрібно надати провіднику,щоб зарядити його до потенціалу 30В,якщо його електроємність 150 пФ
- 11.08.2018 19:34
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
q=C*U=150*10^-12*30=4.5*10^-9 Кл (4,5 нКл)
================================
- 12.08.2018 21:39