Миттєве значення ЕРС змінного струму для фази 60градусів дорівнює 120В.Чому дорівнює амплітуда ЕРС?Чому дорівнює миттєве значення ЕРС через 0.25с рахуючи від початку періоду?Частота струму 50Гц.
- 03.11.2017 05:43
- Физика
Ответы и объяснения 1
120= Em cos 60° =Em =Em 0.5
em=120/0.5 = 240B
e=Em cos ωt ; e= 240 cos 2 vt ; v=50 Гц
e=240 cos 100 t
t=0.25c ; e=240 cos 25* =240 *(-1)
e=-240B
- 04.11.2017 04:05