Радіолокатор працює на довжині хвилі 3 см. Визначте частоту і період електромагнітних коливань, створених генератором радіолокаційної установки
- 25.08.2018 02:32
- Физика
Ответы и объяснения 1
отсюда частота=3*10^8 / 0.03=10ГГерц
период = 1 / частоту = 1*10^-10секунды
- 26.08.2018 14:51