З якої мінімальної висоти Н має скочуватися кулька, щоб пройти ''мертву петлю'' радіусом R? Зверніть увагу: мінімальну швидкість руху кульки у верхній точці петлі можна знайти з умови, що на мить сила реакції опори в цій точці стане дорівнювати нулю.
- 01.02.2018 04:13
- Физика
Ответы и объяснения 1
В верхней точке m*V^2/R=N+m*g N=0
V^2=g*R
H=2*R+g*R/2*g=5*R/2
- 02.02.2018 03:48