Қуаты 1кВт дизель двигателі 1сағатта 250г жанармай жұмасаса,оның ПƏК-і қандай
пожалуйстаааа помогитеее
- 08.07.2018 13:46
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
η=A/Q=N*t/(q*m)=10^3*3600/(42.7*10^6*0.25)≈0.34 (34 %)
================================================
- 09.07.2018 19:40