Срочно!!! У газовому нагрівнику під час згоряння 2,5 кг природного газу було отримано 82,5 МДж теплоти. Визначте ККД нагрівника.(с решением плз)
- 12.11.2017 07:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q=q*m
q=45200кДЖ/кг
Q2=45200*2,5=113000кДж=113МДж
к.к.д=Q1*100/Q2=82,5*100/113=73%
- 13.11.2017 05:15