В алюмінівій каструлі масою 500 г нагріли 1.5 кг води від 20 °С до кипіння.Яку кількість теплоти передано каструлі з водою
- 14.02.2018 12:08
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q=4200·0,5·(100-20)=192000(Дж)=192кДж
- 15.02.2018 02:29