На кулю,повнiстю занурену в ртуть ,дiэ архiмедова сила 136H.Треба визначити об'эм кулi.
- 23.06.2018 15:29
- Физика
Ответы и объяснения 2
Дано Fa=136 Н p=13600 кг/м3 V- ?
Fa=p*g*V
V=Fa/g*p=136/10*13600=0,001 м3=1л
Ответ V=1л
- 25.06.2018 14:22