Напруженість поля точкового заряду на відстані ЗО см від цього заряду дорів
нює 600 Н/Кл. Чому дорівнює напруженість поля на відстані 10 см від заряду?
- 17.12.2017 01:02
- Физика
Ответы и объяснения 1
E=kq/r^2
Е1=kq/r1^2
E2=kq/r2^2
Разделим уравнения
E1/E2=r2^2/r1^2
Е2=Е1r1^2/r2^2
Е2=600×900/100=5400Н/Кл
Ответ 5400 Н/Кл
- 18.12.2017 02:11