Обчисліть енергію фотонів що відповідають випромінюванню частота якого 6.5*10^14 Гц
- 11.01.2018 11:10
- Физика
Ответы и объяснения 1
ε = h*υ = 6,63*10⁻³⁴·6,5*10¹⁴ ≈ 4,3*10⁻¹⁹ Дж
или
ε = 4,3*10⁻¹⁹ / 1,6*10⁻¹⁹ ≈ 2,7 эВ
- 12.01.2018 05:28