Визначте силу струму під час електролізу якщоза 20хв на катоді виділилося 990мг міді
- 03.06.2017 08:07
- Физика
Ответы и объяснения 1
Найти: I
По закону электролиза: m=k*I*Δt, I=m/k*Δt
I=990*10⁻⁶/0,33*10⁻⁶*1200 = 2,5 А
Ответ: 2,5А
- 04.06.2017 15:50