Помогите плз решить задачку по физике
Тіло падає з певної висоти. Визначте, чому дорівнює висота з якої падало тіло, якщо в момент падіння на поверхню Землі 4м/с.
- 27.04.2017 00:11
- Физика
Ответы и объяснения 1
h=v²/(2*g)=16/(2*10)=0.8 м
====================
- 28.04.2017 01:37