Довжина акваріума 40 см. Ширина 20 см. Висота 30 см. З якою силою вода створює тиск на дно акваріума? Густина води 1000 кг/м. куб
- 10.09.2017 23:47
- Физика
Ответы и объяснения 1
p = qgh = 1000*10*0.3= 3000 Па
Площадь дна:
S = a*b = 0,4*0,2 = 0,08 м2
Сила давления воды на дно:
F= pS = 3000* 0,08 = 240 Н
- 11.09.2017 13:31