За якої температури внутрішня енергія 24 г гелію дорівнює 30 кДж ?
- 23.12.2017 15:51
- Физика
Ответы и объяснения 1
Внутренняя энергия U=3/2*m/µ*RT ;
T=2Uµ/3mR
Т=2*30кДж*4г/моль / (3*24г*8.31)=401,1231448054553 =401 К
- 24.12.2017 20:44