У паспорті електроприладу вказано, що його опір 0,4 кОм, а потужність 36 Вт. На яку напругу розрахований даний прилад? Яка сила струму проходить у ньому за цих умов?
- 22.12.2017 07:42
- Физика
Ответы и объяснения 1
R=0.4кОм=400Ом
P=36Вт
Найти: U=? I=?
Решение:
P=U²/R
U=√(P×R)
U=√(36×400)=120В
Теперь найдем ток, зная напряжение и сопротивление
I=U/R
I=120В/400Ом=0.3A
Ответ: U=120В, I=0.3A
- 23.12.2017 15:41