Швидкість плавця відносно води V1=0,7 м/c. Як знайти швидкість плавця відносно берега за течією і проти течії річки? Швидкість течії V2=0,7 м/c.
- 12.08.2018 06:13
- Физика
Ответы и объяснения 1
Если против течения, то скорость= v1-v2=0,7-0,7==0
- 13.08.2018 03:46