Двигун спортивного автомобиля за 32 хвилини швидкои изди витрачаэ 16 кг бензину. Визначте потужнисть двигуна якщо його ККД становить 45% плиз срочно
- 11.02.2018 04:48
- Физика
Ответы и объяснения 1
t=32 м=1920 с
m=16 кг
q=46*10^6 Дж/кг
η=45%=0.45
Найти N
η=Aп/Q
А=N*t
Q=qm
η=N*t/qm
N=η*t/qm
- 12.02.2018 22:03