Мотоцикліст за 1 хв.проїхав 1200м.Який шлях він проїде з 0.5год,рухаючись з тією самою швидкістю?
- 16.09.2017 02:04
- Физика
Ответы и объяснения 1
T1=1 мин=60 сек
S1=1200 м
t2=30 мин=1800 сек
S2-?
U1=U2
U=S1/t1=1200/60=20м/с
S2=U*t2=20*1800=360000 м =360 км.
Ответ: S2=360 км
Быстрый мотоциклист, однако. Движется со скоростью 720 км/ч, и кто такие задачи пишет.
- 17.09.2017 01:55