Ай оз осинин тонирегинде 27,3 тауликте толык бир айналип шыгады.Бул канша сагат канша минут курайды.
- 17.11.2017 16:28
- Физика
Ответы и объяснения 1
1тəул=24 сагат 1 саг=60 мин
ягни 27.3×24=655.2
655.2×60=39312
- 18.11.2017 00:47