На нагрівання цеглини масою 4 кг на 63 градуси цельсія витрачено таку саму кількість теплоти як і для нагрівання 4 кг води на 13.2градуси цельсія . Визначте питому теплоємність цеглини
- 09.09.2018 15:42
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q1=Q2; c1m1T1=c2m1t2; c1 =c2t2 /T1; c1=4200*13,2/63=880 Дж /кгС
- 01.01.1970 00:00