Вимірявши розміри деревяного бруска школяр отримав такі результати l=6,3 см. d=12,1 см. h=84 мм. Обчисліть обєм бруска
- 16.07.2018 13:43
- Физика
Ответы и объяснения 1
V = l*d*h = 6,3*12,1*8,4 ≈ 640 см³
(Здесь мы миллиметры перевели в сантиметры : 84 мм = 8,4 см)
- 17.07.2018 12:21