17. Повітряна куля масою 600 кг і об'ємом 800 м3 піднялась на деяку висоту. Чому дорівнює густина повітря на цій висоті?
- 21.05.2018 05:39
- Физика
Ответы и объяснения 1
PgV=mg
p=m/V
p=600/800=750кг/м3 вообще так но плотность воздухая явно ниже
- 22.05.2018 08:38