Швидкість лижника після спуску з гори становить 10 м\с, а кінетична енергія кДж. Визначте масу лижника та висоту гори. Тертям знехтувати.
- 18.05.2018 19:42
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано V=10 м/с Eк= ...... m- ? h- ?
1) E=m*V^2/2
m=2*E/V^2
очевидно что для решения нужна энергия
2) так как Тертям знехтувати. то
m*V^2/2=m*g*h
h=V^2/2*g=10*10/20=5 м
- 19.05.2018 20:32