Фен для волосся при напрузі 220 В споживає потужність 250 Вт. Яка буде
споживана потужність фена при зниженні напруги до 200 В ?
- 06.05.2018 04:07
- Физика
Ответы и объяснения 1
U1=220 B U2=200 B P1=250 Вт Р2=?
P=U²/R R=U²/P
U1²/P1=U2²/P2 P2=(U2/U1)²*P1=(200/220)²*250=207 Вт
===============
- 07.05.2018 11:21