З якою силою людина тисне на лопату шириною 20 см і товщиною леза 1 мм, якщо вона створює на ґрунт тиск 1 МПа?
- 05.06.2018 23:12
- Физика
Ответы и объяснения 1
Площадь сечения лопаты - 0,2*0,001 = 2*10^-4 м^2.
1 мегапаскаль - 10^6 Па = 10^6 H/м^2.
F = P*S = 10^6 * 2 * 10^-4 = 2*10^2 = 200 Н.
- 06.06.2018 14:46