Знайдіть атмосферний тиск на даху будинку заввишки 44 м якщо на поверхню Землі діє атмосферний тиск 759мм рт. ст.
- 26.02.2018 23:44
- Физика
Ответы и объяснения 1
Pв=1.4кг/м3, g=9.8, дельтаh=44м=>Давление на вершине дома будет меньше на 1.23*9.8*44=530.376Па
1мм.рт.ст=133.32Па=gt;530.376па 530.376/133.32=3.978мм.
давление будет ниже на 4 мм.рт.ст, или 759-4=755мм.рт.ст
- 27.02.2018 03:12