Знайдіть період коливань вантажу масою 200г підвішеного на пружині жорсткістю 40 H/m
- 27.12.2017 12:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
M=0,2 кг, k=40 H/м.T-?
T=2π√(m/k);
T=6,28*√(0,2/40) = 6,28*√0,005=0,44 c.
T=0,44 c
- 28.12.2017 14:55