Вага будівального блока розміром 0.4*0.5*1 м дорівнює 5кН Матеріал з якого виготовлений блок має густину
помогите решить
- 20.03.2017 13:25
- Физика
Ответы и объяснения 1
V=0.4*0.5*1 м³, P= 5000 Н. ρ-?ρ=m/V.
m=P/g.
m=5000/10=500 кг.
ρ=500/(0.4*0.5*1) = 2500 кг/м³.
- 21.03.2017 22:10