Визначте напругу ділянки кола якщо під час протікання крiзь нього електричного заряду 50 кл електричне поле виконало роботу 11 кдж
- 04.10.2017 00:03
- Физика
Ответы и объяснения 1
A=11 кДж=11000 Дж
q = 50 Кл
Робота електричного поля
A=U*q, тоді
U=A/q=11000/50=220 В
- 04.10.2017 14:39