Допоможіть будь ласка . Моток алюмінієвого дроту має масу 27г і опір 2,9 Ом. Обчисліть площу поперечного перерізу провідника.
- 24.09.2017 17:13
- Физика
Ответы и объяснения 1
Плотность алюминия p=2700 кг/м3 Удельное сопротивление p1=2,8*10^-8 Ом*м
m=p*V=p*S*L L=m/p*S(1)
R=p1*L/S(2)
Подставим 1 в 2: R=p1*m/p*S^2
S=sqrt(p1*m/p*R)=sqrt(2,8*10^-8*27*10^-3/2700*2,9)=3,1*10^-7 м2=0,31 мм2
- 25.09.2017 08:29