Із жерла гармати, маса якої 1 т , вилітає снаряд зі швидкістю 600м/с. Яка маса снаряда, якщо швдкість в протилежний бік 12м/c? Помогите пожалуйста! Это срочно!
- 19.12.2017 18:02
- Физика
Ответы и объяснения 1
m1=1 т =1000 кг, v2= 600м/с, v1=12м/c. m2-? Імпульс системи =0. Значить m1v1=m2v2, m2=m1v1/v2; m2= 1000*12/600= 20 кг.
- 20.12.2017 03:49