Земля рухається навколо Сонця зі шкидкістю 30 км за секунду.Який шлях долає Земля протягом 45 хвилин?
- 26.04.2018 21:20
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано: Розв*язання
v=30км/с l=v*t
t=45хв 1хв=60с
l-? 30*60=1800км/хв
l=1800*45=81000км
- 27.04.2018 23:54