Велосипедист рухається рівноправно по колу радіусом 150м, роблячи 0.25 об/хв.визначте шлях велосипедистаза 60с.
- 13.07.2017 19:05
- Физика
Ответы и объяснения 1
Переводим в систему СИ 0.25 об/хв
У нас есть формула;
l/t=2*Пi*R*n
от сюда находим l:
l=2*Пi*R*n*t.
Пiдставити числа та порахувати.
- 14.07.2017 00:46