Визначте, чому дорівнює кінетична енергія (в Дж) людини масою 60 кг, якщо вона рухається із швидкістю 40 см/с.
- 20.12.2017 17:12
- Физика
Ответы и объяснения 1
Швидкість 40 см/с - це 40/100=0,4 м/с.
Кінетична енергія дорівнює:Wk = mV² / 2 = (60*0.4²) / 2 = 4.8 Дж.
- 21.12.2017 01:26