Знайти, у скільки разів сила електростатичного відштовхування двох електронів більша від сили їхнього гравітаційного притягання.
- 22.07.2018 08:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
Сила кклоновского взаимодействия F1=k*e^2/R^2 ; сила гравитационного взаимодействия F2=Gm^2/R^2 ; F1/F2=ke^2/Gm^2=9*10^9*1,9*10^-19/6,67*10^-11*9*10^-31=0,285*10^32 раза
- 23.07.2018 19:42