№ 7. Автомобіль масою 5 т рухається по сухому асфальту. Яка сила тертя діє на колеса автомобіля?
- 20.06.2018 00:48
- Физика
Ответы и объяснения 1
Минимальная: F=k*m*g=0,5*10*5*10^3=25*10^3 H
Максимальная F=0,75*10*5*10^3=37,5*10^3H
- 20.06.2018 19:02