Котушці індуктивністю 0,6 Гн сила струму дорівнює 20 А. Яка енергія магнітного поля цієї котушки? Як зміниться енергія поля, якщо сила струму зменшиться вдвічі
- 07.05.2018 10:04
- Физика
Ответы и объяснения 1
Физика и в Африке физика:
Дано:
L=0,6 Гн
I=20 A
I'=I/2
W-?
W'-?
1. Запишемо формулу енергії магнітного поля:
W=L·I²/2=0,6·20²/2=120 Дж
2.
W'=L·I'²/2=0,6·10²/2=30Дж
W/W'=120/30=4 ⇒ W'=W/4
Якщо сила струму зменшиться в два рази, тоді енергія магнітного поля зменшиться в 4 рази:
- 08.05.2018 02:30