Яка потужність двигуна,якщо за 20с він може виконати роботу 120кДж?
- 23.03.2017 17:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
Это же задачка 8-го класса)))
Дано:
А=120кДж=120000Дж
t=20c
Знайти:
N-?
Розвьязання:
N=A/t=120000/20=6000Вт или 6кВт
- 24.03.2017 15:08