При освітлені металу світлом з довжиною хвилі 360 нм вибиті електрони затримуються напругою 2 В. Повехню освітили червоним світлом з довжиною хвилі 750 нм. Знайдіть для цього випадку значення затримуючої напруги.
2. Джерело світла потужністю 75 Вт випромінює фотон з довжиною хвилі 750 нм. Обчисліть кількість фотонів, що були випромінені за 20 с.
- 23.06.2017 22:58
- Физика
Ответы и объяснения 1
1.
hV₁=A(B)+eU₁
hc/λ₁=A(B)+eU₁
hc/λ₂=A(B)+eU₂
hc(1/λ₁-1/λ₂)=eU₁-eU₂
eU₂=eU₁ -hc(1/λ₁-1/λ₂)
U₂=U₁-hc/e(1/λ₁-1/λ₂)
e=1.6·10⁻¹⁹(Кл)
2.
E=h·c/λ=6,626·10⁻³⁴·3·10⁸/750·10⁻⁹=0,0265·10⁻¹⁷ Дж
Q=P·T=75·20=150 Дж
N=Q/E=150/0,0265·10⁻¹⁷=5660,4·10¹⁷ шт
- 24.06.2017 03:58