Під час піднімання гранітної плити на висоту 20 м виконується робота 245 кДж.Який об'єм плити,якщо густина граніту 2500кг/м3?
- 25.02.2018 05:16
- Физика
Ответы и объяснения 1
V = m / p
m - масса
р - плотность ( 2500 кг / м³ )
m = F / g
F - сила
g - ускорение свободного падения ( 10 Н / кг )
F = A / S
A - работа ( 245 кДж = 245000 Дж )
S - путь ( 20 м )
F = 245000 / 20 = 12250 H
m = 12250 / 10 = 1225 кг
V = 1225 / 2500 = 0,49 м³
- 26.02.2018 06:17