Насос з двигуном потужність 3кВт піднімаєводу з колодязя глибиною 20м.Знайдіть масу піднятої за 2 години води, якщо ККД двигуна насоса - 70 %.
Спасибо
- 27.12.2017 20:57
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано t=2 ч=7200 c h=20 м КПД=70% N=3000 Вт m- ?
КПД=Aп*100%/N*t
0,7*N*t=m*g*h
m=0,7*N*t/g*h=0,7*3000*7200/10*20=75,6 т
- 28.12.2017 17:06