Визначте силу тяжіння, що діє на тіло масою 30 г.
а) 3000 Н
б) 3 Н
в) 30 Н
г) 0,3 Н
д) 300 Н
- 17.01.2018 00:33
- Физика
Ответы и объяснения 1
F ( сила тяжести) = m*g
1)
m=30 гр=0.03 кг
2)
F=0.03*10=0.3 H
- 18.01.2018 17:46