Швидкість звуку у повітрі-340 м/с,а середня швидкість кулі-800 м/с.На скільки с відстане звук постріла від кулі,що пролітіла 1200м
- 08.05.2018 19:19
- Физика
Ответы и объяснения 1
1200÷800=1,5 с летіла куля
1,5×340=510 м пройде звук за 1,5с.
1200-510=690 м відстане звук від кулі.
- 09.05.2018 06:20