полностью решение
Готуючись до пострілу з іграшкового пістолета, пружину жорсткістю 800 H/м стиснули на 5 см. Якої швидкості набуде куля масою 20 г, випущена в горизонтальному напрямі?
- 11.09.2017 14:45
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
k=800H/м
L=5cm=0,05м
m=20г=0,02 kg
V-?
Розв*язання:
k=F/L⇒F=k*L, то F=800*0,05=40Н
F=m*V⇒V=F÷m, V=40*0,02=0,8 H\kg
- 12.09.2017 11:46