Визначити масу водяної пари в кабінеті, об'єм якого 5*8*4 в метрах, та точку роси, якщо температура сухого повітря 20 градусів, вологого - 16.
- 21.09.2018 03:44
- Физика
Ответы и объяснения 1
изначити масу водяної пари в кабінеті, об'єм якого 5*8*4 в метрах, та точку роси, якщо температура сухого повітря 20 градусів, вологого - 16.
V=160 м3
tc=20 С tв=16 С
Δt=20-16=4 C
по таблице находим относительную влажность воздуха
ф=66% ( находим по психрометрической таблице)
ф= p/pн pн=17,3 г/м3 ( по таблице при 20 градусах)
p=17,3*0,66=11,4 г/м3
эта плотность соответствует точке росы 13 С ( см в таблице)
m=p*V=11,4*160=1827 г=1,827 кг - масса пара в кабинете
100% гарантии
- 22.09.2018 23:50